4 Element Butik Otel – Sığacık, Pansiyon, Cafe, Kafe, Hotel

Mutfağımız ve Şarap Bahçemiz

ELEMENT-SARAP-2“Kalite ve hizmette mükemmeli” amaç edinmiş olan işletmemiz sizlere çoğunluğu yörenin doğal çeşitlerinden oluşan SABAH KAHVALTISI sunmaktadır.

Diğer taraftan Kaleiçi’nde olmasına rağmen kalabalık zamanlarda bile gürültüden uzak, huzur veren masalsı bahçemizde çeşitli peynir ve meze çeşitlerimiz eşliğinde şarabınızı yudumlamanın keyfini de çıkarabilir ve sevdiklerinizle birlikte bu mutluluğu paylaşabilirsiniz.

AÇIK BÜFE KAHVALTIMIZ: Konaklama misafrilerimize zengin bir çeşitten oluşan açık büfe kahvaltımız mevcuttur – oda fiyatlarımıza dahil.

SERPME KAHVALTIMIZ : İşletmemiz misafirlerine (konaklama haricindeki) aşağıda belirtilen çok sayıda çeşitten oluşan bir kahvaltı sunmaktadır.

ELEMENT-KAHVALTI
SERPME KAHVALTI SOFRAMIZ

KAHVALTI ÇEŞİTLERİ: Beyaz peynir, tulum peyniri, siyah zeytin, yeşil zeytin, domates, salatalık,  reçel, bal & kaymak, tereyağı, The 5th kahvaltı sosu, yumurta, reçelli lor, krep, butter, zeytinyağı & zahter (cheese, olives, tomato, cucumber, jam, honey&butterfat, tomato & pepper paste with spices and nut, pancake, olive oil & Zahter) – SINIRSIZ ÇAY

KAHVALTI ÜCRETİ: 25 (YİRMİBEŞ) TÜRK LİRASI

REZERVASYON İÇİN: (+90) 555  882 71 88 – (+ 90) 532 736 68 98

ELEMENT-BAHCE-MUSTERI