4 Element Butik Otel – Sığacık, Pansiyon, Cafe, Kafe, Hotel

Hakkımızda

4ELEMENTS-LOGO-SON-SON4 ELEMENT BUTİK OTEL
Sizleri Türkiye’nin ilk  ‘Sakin Şehir’ (Cittaslow) ünvanına sahip ilçesi Seferihisar/Sığacık’ın tarihi kale içinde, sevgiyle açılan bir kapının arkasındaki huzura, 4 ELEMENT isimli butik otelimize davet ediyoruz.

hulyaSığacık’ın meşhur armolası ve zeytinyağının, Antep’in zahteri ile buluştuğu, çeşitli lezzetlerin harmanlandığı muhteşem bir kahvaltı ile güne başlamak istiyorsanız, kuş sesleri, ağaçlar ve yeşilliğin şenlendirdiği mekanımız, kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ve gülen yüzüyle sizi misafir etmeye hazır.

Her akşam “The Fifth Wine Garden” isimli bahçemizde, fonda dünya klasikleri arasından özenle seçtiğimiz müzikleri dinlerken, her biri birbirinden leziz İspanyol tapaslarımız, Türk ve Yunan mezelerinin yanı sıra spesiyalimiz The Fifth köfte, deniz mahsülleri  ve ızgara çeşitlerimiz ile Türk, Yunan,İspanyol ve İtalyan damak tadının sentezlendiği menümüz eşliğinde şarabınızı yudumlamanın keyfini sevdiklerinizle birlikte sürüp,  stresten uzaklaşarak huzuru yakalayacaksınız.

ELEMENT-DIS-1-SMALL
4 ELEMENT KAFE PANSİYON
& WINE HOUSE

4 ELEMENT isimli pansiyonumuzda, şehrin gürültüsü ve hayatın keşmekeşinden uzaklaşacağınız bir konsept sayesinde, hem dinlenmenin tadını çıkartıp hem de kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

 

Herbiri banyolu olan TOPRAK, SU, ATEŞ ve HAVA (4 Element) isimli ferah odalarımızda konfor ve sakinliği bir arada yaşama imkanı bulacaksınız.

Bir kere gelen herkesin müdavimi olduğu 4 ELEMENT ve ‘The Fifth Wine Garden’ sizin de vazgeçilmeziniz olacak..

Hülya

4-element-kadro
GÜLERYÜZLÜ KADROMUZ SİZİ BEKLİYOR